Aksesuar

Aksesuar deyince ilk akla gelen ürünler şapka, cüzdan, kemer, gözlük, kol düğmesi, tesbih gibi ürünler olmaktadır. Bu aksesuar ürünleri erkeklerin ve bayanları kıyafetlerinin tamamlayan kilit aksesuarlardır. Takıldığında yepyeni bir tarz ve stil yaratan bu aksesuarlar ile kişiler kendilerini daha mutlu hissetmekte ve özgürlüklerini yansıtmaktadırlar. Bu aksesuarlardan bazıları süs olarak kullanılırken bazıları da gerçekten ihtiyaç oldukları için kullanılır, özellikle güneş gözlükleri ve erkekler için deri cüzdanlar. Yaz aylarının vazgeçilmez takıları güneş gözlükleri hem aksesuar hem de güneşten gözlerimizi koruyan araçlar olmaktadır. Gözlük klipsleri ise numaralı gözlük kullanalar için güneş gözlüğü çözümü olarak biçilmiş bir kaftandır. Daha detaylı bilgilere aşağıdak yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aksesuar Modelleri Nelerdir?

Aksesuar modelleri arasında yukarıda da belirttiğimiz belli başlı ilk akla gelen ürünler yer almaktadır. Tabiki bu seçenekler daha da arttırılabilir, ancak sitemizde stoklarımızda bulunan aksesuarlardan bahsetmemizin daha yerinde olacağını düşünüyoruz.

Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlüğü modelleri bay, bayan ve çocuk olmak üzere 3 e ayrılmaktadır. Hem bay, hem bayanın takabileceği tarzda güneş gözlüğü modellerine unisex gözlükler denilmektedir. Ve genellikle en çok tercih edilen gözlük modelleri bu unisex modeller olmaktadır. Bundan 50-60 sene öncesine bile baksanız görebileceğiniz bu unisex klasik gözlük modelleri erkekler ve bayanlar tarafından günümüzde de hala en çok tercih edilen güneş gözlük modelleri arasındadır. Güneş gözlüklerinde genel olarak 2 tür cam kullanılmaktadır, polarize olan güneş gözlükleri, polarize olmayıp sadece uv400 ışınlarından koruyabilen güneş gözlükleri. Bu özelliklerin ayrıntılarına güneş gözlüğü kategorimizde daha fazla değineceğiz. Güneş gözlüğü modelleri arasında bulunan gözlük klipsi modelleri ise, numaralı gözlük kullananların numaralı gözlüklerine bir klips vasıtası ile takılan, ve sonrasında o gözlükleri güneş gözlüğüne dönüştüren çok güzel bir buluştur. 

Cap, Şapka Modelleri

Cap şapka modelleri uzun zamandır, firmamızın envanterinde bulunan aksesuar ürünlerindendir. En çok tercih edilen cap modellerinin elenerek satışlarımızda tutulduğu şapkalarımızı incelemek için cap şapka kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu cap şapka modelleri arasında horozlu, NY, Obey, Soru işareti gibi şapka modelleri bulunmaktadır.

Deri Cüzdan Modelleri

Deri cüzdan modellerimiz arasında zenga marka deri cüzdan modelleri yer almaktadır. Bu markanın da en çok satış rakamını yakalamış popüler ürünlerini dilerseniz kişiye özel olarak hazırlayarak sizlere gönderebilmekteyiz.

Gümüş Kol Düğmesi

Gümüş kol düğmeleri modellerimiz arasında seçenek azdır, Ancak en çok tercih edilen modellere yer verilmiştir. Ayrıca dilenirse isminizin baş harflerini veya isminizin tamamını yazdırılarak oluşturulan gümüş isimli kol düğmelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Tesbih

Tesbih modellerimiz arasında uygun fiyatlı, tesbih modellerine yer verilmiştir. Genellikle kehribar benzeri, kehribar hisi veren polonya kehribarı tesbih modelleri, andız ağacı tesbih ve kuka tesbihleri bulunmaktadır.

Sıralama seçin
Aksesuar kategorisinde 115 ürün bulundu.
Görünüm :

Aksesuarlar

Aksesuarlar'la kombininizi en şık şekliyle tamamlayabilirsiniz. Doğru Aksesuar seçimi çok önemlidir. Bunlardan bazıları zevk ve beğeni için takılan aksesuarlardır bazıları ise sağlık veya çeşitli sağlık sorunları için olabilir. Fakat nedeni ne olursa olsun aksesuarlar hayatımızın her anınında bizimle beraberdir. Aksesuar denilince akla birçok çeşiti gelir. Bunlar en çok tercih edilen yaz aylarında Şapka ve Güneş Gözlüğü Modelleridir. Bunların yanı sıra özel anlarımızda da bize eşlik ederler. Hayatınızın en anlamlı gününde söz veya nişan gibi sevdiğinizle sizi bir arada tutabilecek bir çift yüzük gibi aksesuarladır.

Genelde kadınların tercihi kadar Erkeklerinde tercihi olan Aksesuarlar gençten yaşlıya olan kesiminde gözüne ve duygularına hitap ederler. Aksesuar sadece takı değildir. Kıyafetinize uyan bircüzdan veya bir çantada aksesuar da olabilir. Her fiyata uygun her renk aksesuar bulabilirsiniz. Asil siyahtan güçlü mor rengine kadar en anlamlı  en softtan en gotik renklere kadar her renkte size özel tasarımlar karakterinizi yansıtır. Kışın ise takilan eldiven, Şapka ve ayakkabı aksesuarından onu tamamlayan bir cift küpe veya kolye olabilir. Aksesuarlar bebekler içinde en şık kombinlerdir Bebek İğnesi gibi birçok Bebek Künyesi gibi takılar çokça tercih edilir. Takının her çeşiti gümüş , altın ve bronz gibi Aksesuarlar herkesin zevkine göre seçenekleri vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.