×
Ürünler Sepete Eklendi
www.takidukkani.com

  Gümüş Taşsız Erkek Yüzük

  Filtreleme

  32 adet ürün mevcut.

  Taşsız Gümüş Erkek Yüzük

  Gümüş Taşsız Erkek Yüzük modelleri, sadeliği ve sade tasarımları seven erkeklerin kullandıkları yüzüklerdendir. Üzerinde osmanlı tuğrası, arması, ay yıldız, kayı simgelerini taşıyan taşsız erkek yüzüklerini geniş çeşitler ile Takı Dükkanı'nda bulabilirsiniz.

  Gümüş Taşsız Erkek Yüzük Modelleri

  Genellikle en fazla kullanılan ve tercih edilen simgelerin başında "Ay Yıldız" gelmektedir. Şanlı Türk Bayrağımızın simgesi olan ay yıldız motifi erkek yüzüklerinde en çok kullanılan motiflerdendir. Sonrasında osmanlı tuğrası ve arması gelmektedir. Bunu takip eden motifler selçuklu kartalı ve kayı boyu simgeli yüzükler olmaktadır. Bu bayrak ve motif simgelerinin gümüş yüzüklerle birleştiği tasarım yüzükler, sanatsal açıdan gösterişli ve anlam dolu yüzükler olmaktadır. Sayın Devlet Bahçelinin takmış olduğu taşsız gümüş yüzük üzerinde bulunan simgeler üç kültüründe simgelerini bir arada bulundurmaktadır. En üstünde ay yıldız, bir yanında osmnalı arması, diğer bir yanında ise selçuklu kartalı yer almaktadır. Üç kültürün harmanlandığı bu yüzük, en çok tercih edilen taşsız erkek gümüş yüzük modelleri arasındadır.

  Gümüş Taşsız Erkek Yüzük Alırken Yüzük Ölçüsüne Dikkat!

  Öncelike yüzüğü kendinize veya birine hediye alıyorsanız, yüzük ölçüsünü bilmeniz, bilmiyorsanız öğrenmeniz gerekir. Ortalama yüzük ölçüsü diye bir boy yoktur. Herkesin nasıl bir ayakkabı numarası varsa yüzük ölçüsü de herkesin farklıdır. Bunu bir kere net olarak öğrenmeniz gerekmektedir. Sonraki yüzük alışverişlerinizde bu durum size kolaylık sağlar ve vakit kazanmış olursunuz. Yüzük ölçüsünü öğrenmenin çeşitli yolları vardır tabiki ama en garanti ölçü öğrenme yolu bir kuyumcudan net ölçü öğrenmenizdir. Eğer ölçüyü kendi imkanlarınız ile öğrenmek istiyorsanız, "yüzük ölçüsü ve parmak ölçüsü nasıl alınır?" sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğer birine yüzük hediye almayı düşünüyorsanız ve yüzük ölçüsünü bilmiyorsanız, size vereceğimiz şu tavsiyeye uyabilirsiniz. Hediye almayı düşündüğünüz kişinin kendisine olan bir yüzüğünü habersiz bir şekilde alıp, ölçü yöntemlerinden biri ile ölçebilirsiniz. Eğer bunu siz yapamazsanız bir arkadaşından bunu isteyebilirsiniz. Bu şekilde hediyeyi verdiğinizde, verdiğiniz yüzüğün direk parmağına olması çok güzel bir duygu olacaktır. Aksini düşündüğünüzde bu durumun avantajını çok daha iyi kavrayabilirsiniz.

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap