Gümüş Kolye

Geçmişten günümüze erkek ve bayanlar takı kullanmayı sevdiklerini görmekteyiz. Herkesçe bilinen şey, insanoğlunun ihtiyaçlarının her devre göre değiştiğidir. Ancak bu ihtiyacın şekli ne olursa olsun, beslenme, barınma, giyinme ve süslenme ihtiyaçları hiç değişmemiştir. Günümüzde süs eşyaları genellikle altın ve gümüş ile imal edilen ürünlerden üretilmektedir. Altın takıları, hem yatırımlık hem de süs eşyası olarak düşünebiliriz. Ama tabiki her insanın her zaman altın almaya gücü yetmeyebilir. Böyle durumlarda gümüş takılar ön plana çıkmaktadır. Gümüş de dünya genelinde değeri kabul edilmiş takı ve aksesuar üretiminde kullanılan değerli madenlerden biridir. Bu doğrultuda gümüş kolye modelleri de yüzlerce tasarım modeli ile ihtiyaşlara karşılık vermektedir. Yapılan araştırmalara göre altın kolyenin google'da aratılma oranları ile gümüş kolyenin aratılma oranlarının arasında çok da fark olmadığını görülmektedir. "Gümüş kolye" kelimesini google da aratarak bu sayfaya ulaştı iseniz, büyük ihtimalle gümüş kolye modellerini inceleyip beğendiğiniz bir model olursa almak niyetinde olabilirsiniz. Bu yüzden biz de sizler için en moda, popüler gümüş kolye modellerini yine en uygun fiyatlardan hazırladık.

Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş kolye modelleri ana başlıkta erkek gümüş kolye modelleri ve bayan gümüş kolye modelleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Erkek gümüş kolye modelleri arasında genellikle zincir tarzında olan modeller bulunmakatdır. Bunların başında da kral zincir kolyeler, figaro zincir kolyeler gelmektedir. Erkekler genellikle kolye ucu tarzında gümüş kolyelerden daha çok çok zincir tarzında aynı motifin devamlılığı olan gümüş kolyeleri seçmektedirler. Biz de bu doğrultuda bu tarz erkek gümüş kolye modellerine ağırlık verdik. Bayan gümüş kolye modelleri arasında ise bunun tam aksine kolye ucu modelleri ön plandadır. İnce bir zincir ve ucunda değişik kalp, sonsuzluk, papatya, kelebek, melek, isim yazılı kolye modelleri bayanların daha ilgisini çekmekte ve talep bu yönde olmaktadır. En güzel, en moda gümüş bayan kolye modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Hepsini sizler için en uygun fiyatlarla sunuyoruz. 

Hediye Gümüş Kolye Seçimi

Kendinize veya birine hediye almayı düşünüyorsanız öncelikle yapmanız gereken bazı şeyler şunlardır; almak istediğiniz hediye sevgiye, aşka dair bir ürün yada hediye olacak ise kalpli ve sonsuzluk temalı ürünleri seçebilirsiniz. Burada sonsuzluk ve kalp temalı ürünler sonsuz aşkı ifade etmektedir. Aşkınızın sevginizin sonsuza dek sürmesinin temennisi anlamına gelmektedir. Örnek olarak kalp kartanesi gümüş kolye modelinde kartanesi eşsiz, benzersiz, tek olmayı ifade eder. Kalp ise aşkı ve sevgiyi. İki figür birleştiğinde ortaya çok da anlamlı bir kolye çıkmaktadır. Eşsiz, benzersiz, tek aşk. Farklı şekillerde, örneğin kelebek, pabapya, yıldız, ay yıldız gibi kolyelerde sevdiğiniz birine alabileceğiniz şık gümüş kolye modellerinden olabilir. Eğer bir erkeğe gümüş kolye hediye almak isterseniz, kral gümüş kolyeler erkeklerin severek taktıkları ve hediye almaktan çok mutlu olacağı kolyelerden olabilir. 

Sıralama seçin
Gümüş Kolye kategorisinde 139 ürün bulundu.
Görünüm :

Gümüş Kolye

Gümüş Kolye, günümüzde en çok tercih edilen kolye takı tercihlerinden biridir. Gümüş Kolye Modelleri ve tasarımları ile göz alıcığı tartışılmazdır. Gümüş Kolye, Altın Kolye'den daha çok tercih edildiği görülmüştür bunun sebebi ise daha estetik ve zarif yapıya sahip olması ile ilişkilendirilebilir.Gümüş Kolye Erkek şık görüntü sağlayan parlaklığıyla kaliteyi kazanın. Gümüş Kolye Erkek en sevilen seçenekleriyle size yakışanı bulun. Gümüş Kolye Erkek çeşitleri ve Gümüş Kolye Fiyatları'yla kampanyamızda. Gümüş Kolye Bayan zarafetiyle şıklığı yakalayın. Gümüş Kolye Bayan  kalite ve zarifliği göz kamaştıracak. Gümüş Kolye Bayan çeşitleri ve Gümüş Kolye Fiyatları'yla size en uygunu hemen kapınızda. Gümüş Kolye İsimli bayan ve erkek için seçenekler mevcuttur. Gümüş Kolye İsimli istediğiniz gibi en özel anlarınızı bizimle paylaşın. Gümüş Kolye İsimli birçok renk seçenekleriyle kapınızda.

Gümüş Kolye Fiyatları

Gümüş Kolye Fiyatları bakımından uygun ve her bütçeye göre bulabilceğiniz Gümüş kolye mevcuttur. Gümüş Kolye Fiyatları kampanyaları süslenmiş her kadının hayalidir. Gümüş Kolye Fiyatları Şık Kazanç Sağlaması İle Beraber Diğer Kolye Çeşitlerine Göre Daha Çekicidir. Üzerinizde Duran Gümüş Kolye Dikkat Çekiciliği'nin Yanı Sıra Cok iyi fiyatlara sahip olmasıda oldukça kitle çekicidir. sizde Gümüş Kolye almak istiyor iseniz kesinlikle takidukkani.com Gümüş Kolye Fiyatları 'nı incelemeyi unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.