Çelik Takılar

Çelik takılar genellikle erkeklerin daha çok tercih ettiği aksesuarlardandır. Kararmıyor olması, sağlam olması, ve uzun süreli kullanılabilmeleri açısından tercih edilmektedir. Çelik takılar arasında öne çıkan takılar çelik yüzük, çelik bileklik ve çelik kolye modelleri olmakatdır. Söylediğimiz gibi daha çok erkeklerin kullandıkları bu takı modelleri uygun fiyatları ile daha da cazip hale gelmektedir. Takı Dükkanı kuruluşumuzdan bu yana yer verdiğimiz çelik takı kategorisinde en popüler kolye, küpe, yüzük, bileklik modelleri bulunmaktadır.  Çelik takıların kararmaz oluşu herkes tarafından bilinmektedir. Örnek verecek olursak evlerimizdeki kaşık, bıçaklar paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Üzerinden 10'larca yıl geçmesine rağmen kararmayan bu eşyalarda olduğu gibi çelik takı modellerinde de kararma olmamakatdır.

Çelik Kolye Yüzük Bileklik Küpe Modelleri

Çelik takılar arasında en popüler olanları, erkekler tarafından da daha çok ilgi gören kolye modelleri olmaktadır. Erkek çelik kolye modelleri arasında da en popüler olanı çelik figaro kolye modelleri ve çelik kral zincir kolye modelleridir. Figaro modelinin hem kolye hem bileklik versiyonunu satın alarak kendinize şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Yaz aylarında talep artışı yaşanan çelik takı modelleri, kış aylarında da az da olsa talep edilmektedir. Çelik yüzük modelleri arasında genellikle klasik düz bombeli yüzükler bulunmakatdır. Alyans olarak da kullanılabilen bu yüzüklerde çeşitli renk alternatifleri bulunmaktadır, Sarı, beyaz, pembe ve siyah renklerine satışlarımız arasından ulaşabilirsiniz.  Çelik bileklik modellerinde ise kelepçe ve kemer tarzındaki bileklikler daha fazla ilgi odağındadır. Bu tarz çelik bileklikler erkeklerin bilekliklerinde çok şık ve asil durmaktadır. 

Çelik Takı Fiyatları

Çelik takılar, altın ve gümüş takılara nazaran çok daha uyguna gelmektedir. Bunun nedeni çelik madeninin daha ucuz olmasından kaynaklanmaktadır. Çelik maden kolay şekil verilebilen bir maden değildir. Sert ve dahayanıklıdır. Bu yüzden çelik takı ürünleri genellikle ithal edilmektedir ve hazır olarak gelmektedir. Üzerinde işlem yapılamamakatdır. Çelik takılara ağır, gösterişli ve dayanıklı takılar olmasına nazaran fiyat uygunluğu açısından tercih edilen erkek takı modelleri arasındadır. Çok uygun fiyatlara kendinize kolye bileklik kombinleri oluşturabilirsiniz

Hediye Çelik Kolye, Yüzük, Bileklik

Sevdiğiniz birine hediye olarak çelik bir takı almayı düşünüyorsanız, onun zevkine ve tarzına göre bir model seçebilirsiniz. Bütçenizi fazla zorlamadan alabileceğiniz erkek kolye, bileklik, yüzük modelleri ile sevdiğiniz kişileri sevindirebilir onlara hoş bir sürpriz yapabilirisniz. Takı Dükkanı'ndan alınan tüm ürünler hediye paketi şeklinde gelmektedir.  

Sıralama seçin
Çelik Takılar kategorisinde 164 ürün bulundu.
Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.