Çelik Alyans

Çelik Alyans Yüzük Modelleri, uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Paslanma yapmaması uzun süre gönül rahatlığı ile kullanımınızı sağlamaktadır. Çelik çok sağlam ve dayanıklı bir metal olduğundan üzerinde işlem yapılması zordur veya üretimi büyük fabrikalarda yapılabilmektedir. Bu yüzden türkiyedeki çelik takı ürünleri genel olarak ithal edilmektedir. Gümüş ve altına nazaran daha dayanıklı olan bu çelik alyanslar, paslanma yapmaması avantajı ile de rahat bir kullanım sağlamakatdır. Buna ek olarak fiyatlarının da değerli mücevherlere göre daha uygun oluşu, çelik takıları cazip hale getirmekte ve ilgisinin artmasına sebep olmaktadır. 

Çelik Alyans Modelleri

Çelik alyans modellerimiz arasında genellikle bombeli alyans ve çeşitleri bulunmakatdır. Bu düz çelik alyanslar söz yüzükleri ve evlilik yüzükleri, alyansları olarak da kullanılabilmektedir. 

Çelik Alyans Fiyatları

Çelik alyans fiyatları gümüş alyanslara nazaran yarı yarıya hatta, üçte bir fiyatına satılabilmektedir. Takı Dükkanında gümüş tektaş hediyeli çelik alyanslar da bulunmaktadır. En uygun fiyatlı söz nişan evlilik yüzüğü arayan kişiler için ideal bir seçenek olmaktadır.

Sıralama seçin
Çelik Alyans kategorisinde 30 ürün bulundu.
Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.