×
Ürünler Sepete Eklendi
www.takidukkani.com

  Gümüş Taşlı Bayan Tektaş Yüzük

  Filtreleme

  19 adet ürün mevcut.

  Gümüş Tektaş Yüzük

  Gümüş Tektaş Yüzük modelleri, genellikle evlilik tekliflerinde, erkeklerin sevgililerine sundukları tek taşlı gümüş yüzük modelleridir. Pırlanta modellerinden esinlenilmiştir. Uygun fiyatları ile dikkat çeken gümüş tektaş yüzükleri, gerçek tektaşlara alternatif olarak piyasada yerini almıştır. Gümüş tektaş yüzükler, takıldığında takan kişinin medeni durumunu ifade etmektedir, ya sözlü, nişanlı ya da evli olduğunun göstergesidir. Gümüş tektaş yüzükler görüntü olarak pırlanta taşlı yüzüklerden ayırt edilmeyecek kadar özenli işçilikte ve tasarımda yüzüklerdir. Ancak profesyonel biri bunun ayrımını yapabilecektir. 

  Gümüş Tektaş Yüzük Modelleri ve Fiyatları

  Gümüş tektaş yüzük modelleri, sadece üzerinde tek taşlı olabildikleri gibi, yanları ekstra küçük taşlarla süslü olan versiyonları da bulunmaktadır. Üstteki tektaşı tutan tırnakların sayısına göre de değişebilmektedir, 4 tırnaklı veya 6 tırnaklı tektaşlar olabilmektedir. Tektaşın büyüklüğüne göre değişen modeller bulunmaktadır. Tektaşın şekline göre yuvarlak kare veya baget taşlı tektaş olabilmektedir. Son zamanlarda baget taşlı tektaş yüzükler modadır ve çok ilgi görmektedir. Gümüş tektaş yüzük fiyatları, altın ve pırlantaya nazaran çok uygundur ve bütçeyi yormayacak seviyelerdedir. Hatta sevgilinize çicek almak yerine gümüş tektaş bile alabilirsiniz. Ortalama 30-40 TL bandından tektaş yüzük fiyatları işçiliği ağırlığı ve modeline göre 100 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

  Gümüş Tektaş ve Beştaş Yüzükleri

  Gümüş tektaş yüzükler, yeni gelinlerin ve evlilik teklifi almış kızların parmaklarından çıkarmadıkları yüzüklerdir. Bu yüzüklere en çok uyan, ve genellikle tektaş yüzükten sonra imkan dahilinde alınan ilk yüzükler beştaş yüzükler olmaktadır. Böyle olunca gümüş tektaş yüzükler ve beştaş yüzükler birbiri ile çok güzel kombinler oluşturmaktadırlar. Gümüş tektaş ve beştaş yüzük kombinlerini yine çok uygun fiyatlardan, hatta en uygun fiyatlardan Takı Dükkanı firmamızdan satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin rakiplerimize göre çok uygun oluşunun sebebi, maliyet kalemlerimizin çok çeşitli olmaması ve kar marjlarımızı uygun seviyelerde tutmamızdan kaynaklıdır. Beğendiğiniz gümüş beştaş ve tektaş yüzük kombinini sitemizden güvenle alabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı 925 ayar gümüşten üretilmiş faturalı ve damgalı ürünlerdir. 

  Gümüş Tektaş Yüzük Alırken Yüzük Ölçüsüne Dikkat!

  Öncelike yüzüğü kendinize veya birine hediye alıyorsanız, yüzük ölçüsünü bilmeniz, bilmiyorsanız öğrenmeniz gerekir. Ortalama yüzük ölçüsü diye bir boy yoktur. Herkesin nasıl bir ayakkabı numarası varsa yüzük ölçüsü de herkesin farklıdır. Bunu bir kere net olarak öğrenmeniz gerekmektedir. Sonraki yüzük alışverişlerinizde bu durum size kolaylık sağlar ve vakit kazanmış olursunuz. Yüzük ölçüsünü öğrenmenin çeşitli yolları vardır tabiki ama en garanti ölçü öğrenme yolu bir kuyumcudan net ölçü öğrenmenizdir. Eğer ölçüyü kendi imkanlarınız ile öğrenmek istiyorsanız, "yüzük ölçüsü ve parmak ölçüsü nasıl alınır?" sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğer birine yüzük hediye almayı düşünüyorsanız ve yüzük ölçüsünü bilmiyorsanız, size vereceğimiz şu tavsiyeye uyabilirsiniz. Hediye almayı düşündüğünüz kişinin kendisine olan bir yüzüğünü habersiz bir şekilde alıp, ölçü yöntemlerinden biri ile ölçebilirsiniz. Eğer bunu siz yapamazsanız bir arkadaşından bunu isteyebilirsiniz. Bu şekilde hediyeyi verdiğinizde, verdiğiniz yüzüğün direk parmağına olması çok güzel bir duygu olacaktır. Aksini düşündüğünüzde bu durumun avantajını ço

     
     
     

   

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap