×
Ürünler Sepete Eklendi
www.takidukkani.com

  Gümüş Taşsız Bileklik Bayan

  Filtreleme

  14 adet ürün mevcut.

  Gümüş Bayan Bileklik

  Gümüş Bayan Bileklik Modelleri kadınların bileklerinin en güzel süsü, tarzlarını tamamlayan en şık, gösterişli aksesuarlarındandır. Parlak zirkon taşları ile göz alıcı tasarımlara sahip olan gümüş bileklikler geniş çeşitler ile Takı Dükkanı'nda uygun fiyatlarla sizlerle buluşmaktadır. Bayanların severek kullandıkları gümüş bileklik modelleri ışıltılı taşları ile göz alıcı bir görünüm sunmaktadır. 

  Gümüş Bayan Bileklik Modelleri

  Gümüş bayan bilekliklerinde, kalpli, sonsuzluk temalı veya isim yazılı tasarımlarda bileklik modelleri bulunmaktadır. Genellikle bayan bileklik modelleri taşlı tasarımlarda olmaktadır, bunun nedeni bayanlar taşlı takılara daha çok ilgi duymakta ve talep etmektedirler. Bu yüzden üretilen bayan bileklik modelleri neredeyse hepsi taşlı olmaktadır. Gümüş bileklik modellerinin haricinde satışlarımızda gümüş kelepçe bileziklerde bulunmakatdır. Bunlar altın modeli şeklinde altın işçiliği ile tasarlanmış bilezik modelleridir. Ve bir de son zamanlarda popülerliğini arttırmış olan asansör modeli bileklikler bulunmaktadır. bu modellerde kilit ve zincir kısmı sıkıştırlmalı tarzındadır, ve kilit kısmı sallantılı şekildedir. Kullanımı daha basit ve görsel açıdan daha hoş bilekliklerdir. Tabiki karar size aittir, siz hangi gümüş bileklik modelini beğendi iseniz onu sipariş verebilirsiniz.

  Gümüş Bayan Bileklik Fiyatları

  Gümüş bileklik fiyatları, bilekliğin ağırlığına işçiliğine göre değişkenlik göstermektdir. Zarif hafif ince gümüş bileklik modelleri en uygun fiyatlardan sunulurken, asansör bileklikler ve gümüş bilezik modelleri 2-3 kat daha pahalı olabilmektedir. Bütçenize uygun bileklik modelinizi seçerek istediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Genel olarak ürünlerimizin fiyatları en uygun şekilde tutulmaktadır. Fiyat araştırması yaptığınızda fiyatlarımız ciddi anlamda uygunluğunu siz de teyit edebilirsiniz.

  Hediye Gümüş Bayan Bileklik Seçimi

  Birine hediye almayı düşünüyorsanız gümüş bileklik modelleri yerinde bir seçim olabilir. Gündelik kullanım için uygun olan gümüş bileklikler, sürekli takılabilecek takı modellerindendir. Takıldığında da sürekli hatırlanacağızı unutmayınız. Gümüş bileklik modelleri, gümüş kolye modellerinden sonra bayanların en çok ilgi duyduğu gümüş takı modellerindendir. Dilerseniz gümüş bileklik ve gümüş kolye olarak kombin seklinde de hediye alabilirsiniz. Aynı motifin kolye ve bileklik modelini seçerek kendinize özel bir kombin hazırlayabilirsiniz. Sitemizde yapacağınız hediye alışverişlerinde tüm takı ürünlerinde hediye paketi hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kargolarınız ücretsiz olarak gönderilmektdir. Bir aksaklık olmadığı sürece alım yaptığınız ürünler aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Kapıda ödeme ile de siparişinizi verebilmekteseniz. Tabiki kapıda ödeme ayrı bir hizmet olduğundan bunun için ekstra bir hizmet bedeli fiyata eklenmektedir.

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap