×
Ürünler Sepete Eklendi
www.takidukkani.com

  Gümüş Taşlı Erkek Yüzük

  Filtreleme

  16 adet ürün mevcut.

  Taşlı Gümüş Erkek Yüzük

  Taşlı erkek gümüş yüzükleri, 925 ayar gümüşten üretilmiş yüzüklerdir. Üzerinde kullanılan taşlar genellikle doğal taşlardır, bunlar oniks, sedef, kaplangözü, zirkon ve akik taşları gibi taşlardır. Taş renklerini ve modellerini erkekler, giyim tarzlarına ve yaşam tarzlarına göre seçebilmektedirler. Mavi rengi sevenler, mavi taşlı yüzükleri seçebilmektedir. Siyah elbiseler ile beyaz taşlar uyum sağlayacağından siyah elbiseler ile beyaz sedef taşlı seçimler yapılabilir. Veya siyah takım ile siyah renkte taşlı erkek yüzük seçimi yapılabilir. 

  Erkeğe Hediye Taşlı Yüzük Seçimi

  Bir erkeğe, babaya, eşe, abiye, kardeşe, öğretmene, akrabaya vs. hediye gümüş taşlı yüzük almak istiyorsanız, ilk olarak taş rengine karar vermelisiniz. Hediye edeceğiniz kişinin sevdiği rengi öğrenebilirsiniz. Daha sonra sevdiği simgelerin ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu şekilde onun gördüğünde çok mutlu olacağı bir hediye almış olabilirsiniz. Tabiki sadece başkasına hediye olarak düşünülmemelidir. Kendine de bu adımları takip ederek, çok hoşunuza gidecek bir taşlı gümüş erkek yüzüğü satın alabilirsiniz. Gündelik kullanımlara uygun, tasarım yüzük modelleri sitemizde uygun fiyatlar, indirim avantajları, taksit ve ücretsiz kargo avantajları ile sunulmaktadır. 

  Taşlı Erkek Yüzük Kullanımı

  Taşlı erkek yüzükleri, çeşitli boyutlarda olabilmektedir. Ortalama taş büyüklükleri genellikle her erkeğe uymaktadır. Büyük taşlı yüzükler genellikle kilolu büyük parmaklarda hoş durmaktadır. Çok büyük taşlı bir erkek yüzük, ince parmakta çok büyük kalacaktır. Bunun aksine küçük taşlı bir yüzük de büyük bir parmakta küçük kalacaktır. 

  Gümüş Taşlı Erkek Yüzük Alırken Yüzük Ölçüsüne Dikkat!

  Öncelike yüzüğü kendinize veya birine hediye alıyorsanız, yüzük ölçüsünü bilmeniz, bilmiyorsanız öğrenmeniz gerekir. Ortalama yüzük ölçüsü diye bir boy yoktur. Herkesin nasıl bir ayakkabı numarası varsa yüzük ölçüsü de herkesin farklıdır. Bunu bir kere net olarak öğrenmeniz gerekmektedir. Sonraki yüzük alışverişlerinizde bu durum size kolaylık sağlar ve vakit kazanmış olursunuz. Yüzük ölçüsünü öğrenmenin çeşitli yolları vardır tabiki ama en garanti ölçü öğrenme yolu bir kuyumcudan net ölçü öğrenmenizdir. Eğer ölçüyü kendi imkanlarınız ile öğrenmek istiyorsanız, "yüzük ölçüsü ve parmak ölçüsü nasıl alınır?" sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğer birine yüzük hediye almayı düşünüyorsanız ve yüzük ölçüsünü bilmiyorsanız, size vereceğimiz şu tavsiyeye uyabilirsiniz. Hediye almayı düşündüğünüz kişinin kendisine olan bir yüzüğünü habersiz bir şekilde alıp, ölçü yöntemlerinden biri ile ölçebilirsiniz. Eğer bunu siz yapamazsanız bir arkadaşından bunu isteyebilirsiniz. Bu şekilde hediyeyi verdiğinizde, verdiğiniz yüzüğün direk parmağına olması çok güzel bir duygu olacaktır. Aksini düşündüğünüzde bu durumun avantajını çok daha iyi kavrayabilirsiniz.

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap