×
Ürünler Sepete Eklendi
www.takidukkani.com

  Erkek Cüzdan & Kartlık

  Filtreleme

  19 adet ürün mevcut.

  Deri Cüzdan Kartlık

  Erkeklerin vazgeçemediği, en gerekli aksesuarlarından olan deri cüzdan ve deri kartlık modelleri; hem ihtiyaç hem de tarz olarak kullanılabilmektedir. Özellikle kağıt para ve kartvizit kullananlar için cüzdanlar, sadece kartvizit ve az miktarda kağıt para kullananlar için kartlıklar tavsiye edilmektedir. Kişiye özel Deri Cüzdan ve Kredi Kartlık modelleri. Erkeğe, babaya, eşe, sevgiliye hediye olarak alınabilecek en şık ürün seçeneklerindendir. Vereceğiniz bu deri cüzdan hediyenizi yanından ayırmayacak, kullandıkça sizi hatırlayacaktır.

  Deri Cüzdan Kartlık Modelleri

  Deri cüzdanlar, cüzdanların en değerlilerinden ve kalitelilerindendir. Deri cüzdanlarda da kalite farkları olabilmektedir. En kaliteli cüzdanlar dana derisinden yapılan cüzdanlardır. Dinimizce de caizdir ve kullanılabilir. Deri cüzdanlarda en favori model z152 modelimiz olan her ihtiyaca karşılık veren olan Zenga erkek deri cüzdanımızdır. Diğer kartlık modellerinde ise, tarzınıza en yakın modeli seçebilirsiniz. Yaklaşık 9-10 adet kredi kartı eklenebilir ve nüfus cüzdanı ve az miktarda kağıt para koyabilmektesiniz. 

  Erkek Deri Cüzdan Kartlık

  Sitemizde genel olarak erkek deri cüzdanları satılmaktadır. Bunlar arasında normal cüzdanlar ve kredi kartlıklar bulunmaktadır. Kartlıklar yine içine hem kartları hem kimliklerinizi alabilmektedir. Tek farkları bozuk para almamalarıdır. Eğer bozuk paranızı cüzdanınıza koymuyorsanız pratik olarak kartlıkları veya bozuk para gözsüz cüzdanlarımızdan seçebilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından güneş gözlüğü modellerimiz ile de aksesuarlarınızı tamamlayabilirsiniz. 

  Zenga Marka Deri Cüzdan Modelleri

  Zenga marka erkek deri cüzdan, deri kartlık ve deri kartvizitlikler uygun fiyatlar ve ücretsiz kargo fırsatı ile. Dilerseniz peşin fiyatına 4 taksit imkanı ile alabilirsiniz. Zenga marka deri cüzdanlarımızda türk malı deriler kullanılmaktadır. Kesinlikle yurtdışından gelmiş, dinimizce caiz olmayan menşei belli olmayan deriler kullanılmamaktadır. Kalitesi 1. sınıf derilerdir. Satın alacağınız deri cüzdan modelimizi elinize aldığınızda kalitesini hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Bizzat kendimiz de kullanmaktayız. Tanıdıklarımız da kullanmaktadır ve olumlu dönüşleri bizleri mutlu etmektedir. En ince ayrıntısına kadar, işçiliğinde, boyasında, tasarımında itina ile çalışılmıştır. Ürünlerimiz arasında iadesi ve olumsuz geri dönüşü en az olan kategorimizdir. Bir erkeğin en önemli aksesuarlarından biri olan deri cüzdan veya kartlık seçiminde kaliteden yana seçimini kullanmasını tavsiye ediyoruz. 

  Kişiye Özel Deri Cüzdan, Kartlık Seçenekleri

  Hediye olarak erkeğe, babaya, eşe, sevgiliye, öğretmene, arkadaşa deri bir cüzdan almak isterseniz doğru adrestesiniz. En uygun fiyatlarla bu seçiminizi yapabilir, istediğiniz isimleri cüzdanınıza ekleterek kişiye özel hediye siparişinizi verebilirsiniz. İsim yazılı cüzdan modellerimiz kişiye özel cüzdan modelleridir.

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap