×
Ürünler Sepete Eklendi
www.takidukkani.com

  Çelik Yüzük Erkek

  Filtreleme

  61 adet ürün mevcut.

  Çelik Yüzük

  Çelik Yüzük Modelleri, paslanmaz oluşu, ucuz oluşu, kullanışlı oluşu sayesinde ilgi gören ve ön plana çıkan erkek bayan yüzük çeşitlerindendir. Parmağınızdan hiç çıkarmadan yıllarca kullanabileceğiniz çelik yüzük modellerine Takı Dükkanı'ndan ulaşabilirsiniz. Çelik yüzükleri genellikle erkeklerin tercih ettiği yüzükler olmaktadır. Bayanlar daha çok altın ve gümüş takıları tercih etmektedirler. Ancak çift olarak alınmak istendiğinde çift alyans olarak erkek bayan kullanabilmektedir. Kullanımda gümüşten pek de bir farkı olmayan çelik yüzüklerin, paslanmıyor ve kararmıyor oluşu aslında çelik yüzükleri daha da cazip hale getirmektedir. Uygun fiyata bir yüzük alayım ve kararma paslanma derdim olmasın diyenler için ideal bir yüzük alternatifidir. 

  Çelik Yüzük Modelleri

  Çelik yüzükler arasında, bombeli tarzındaki klasik düz çelik yüzükler en çok tercih edilenlerdendir. Bu çelik yüzüklerde çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar başlıca, sarı altın rengi, pembe rose rengi, beyaz gümüş rengi ve siyah renktir. Yine bu renkler arasında en çok tercih edileni gümüş rengi olmaktadır.

  Çelik Yüzük Fiyatları

  Çelik yüzük fiyatları, gümüş ve altın yüzüklerine kat ve kat uygun olmaktadır. Yüzük alımı yapmak veya yüzük hediye almak isteyenler için uygun fiyatlı çelik yüzükler çok iyi bir seçim olabilmektedir. Kalite konusunda çelik kalitesi herkesçe bilinen ve dünya genelinde en sağlam metallerden olduğundan içiniz de rahat olur cebiniz de.

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap