Çelik Kolye

Erkek Çelik Kolye modelleri genellikle erkekler tarafından severek kullanılan aksesuar takılardandır. Erkeklere ayrı bir tarz ayrı bir hava katan çelik kolyeler geniş çeşit, uygun fiyatlar, kapıda ödeme ve taksit avantajları ile Takı Dükkanı'nda bulabilirsiniz. Çelik takılar oldukça dayanıklı paslanma derdi olmayan takılardır. Fiyat avantajı olması da çelik kolyeleri erkekler tarafından en çok tercih edilen erkek kolyeleri arasında üst sıralara çıkarmıştır. Gümüş kolyelere nazaran, fiyatları üçte bir, dörtte bir fiyatlarına alınabilmektedir. Parlaklığını ve kalitesini uzun yıllar koruyabilen çelik erkek kolyeleri erkeklerin vazgeçilmez takı aksesuarlarından olmakatdır. Siz de kendinize bir erkek kolye almayı düşünüyorsanız çelik erkek kolye modellerimizi inceleyebilirsiniz, kendinize yeni bir tarz yeni bir stil yaratabilirsiniz.

Çelik Kolye Modelleri

Çelik kolye modelleri arasında en popüler olanlar kral çelik kolyeleridir. Gümüşte de farklı versiyonları bulunan erkek kral kolyeleri zincir tarzındadır ve motifleri devamlılık gösteren tam tur zincir modelleridir. Farklı renk varyasyonları bulunan kral kolyelerde en çok tercih edilen renk gümüş rengidir. Daha sonra figaro çelik kolyeleri gelmektedir. Bu kolyeler ise zincir tarzındadır ve üç dar halkaya bir geniş halka bağlanması şeklinde oluşur ve bu modeller de erkekler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bilekliği de bulunan figaro modellerinde bileklik ve kolye satın alarak kendinize şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Diğer modellerimiz için ürünlerimizi incelyebilirsiniz.

Çelik Kolye Fiyatları

Çelik kolye fiyatları tüm çelik takılarda olduğu gibi oldukça uygundur, gümüş ve altın kolyelerine nazaran çok uygun oluşu bu kolye modellerini daha tercih edilebilir ve satın alınabilir konuma getirmiştir. Günümüzdeki fiyat pahalılığında çelik kolyeler, uygun fiyatlı erkek kolyeleri alternatifi olarak baş sırada yerini almıştır.

Sıralama seçin
Çelik Kolye kategorisinde 105 ürün bulundu.
Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.