Cap Şapka

Cap Şapkalar, önü siperli arkasından boyu ayarlanabilen spor, yazlık veya mevsimlik olarak kullanılabilen stil yaratan aksesuarlardır. Bahar ve yaz aylarının, olmazsa olmazlarından olan cap, şapkalar hem sağlık açısından güneşten sizi korurken, hem de farklı tasarımlar ile tarzınızı yaratmanıza yardımcı olur. Cap, Şapka modellerimiz genellikle arkadan boyu ayarlı şekildedir. Ünlü ve popüler modeller arasında, ny cap, obey cap, horoz, aslan gibi hayvanlı şapkalar yer almaktadır.

Cap Şapka Modelleri

NY yazılı şapkalar ilk akla gelen şapka modellerinindendir. Daha sonra ünlülerin de takmış olduğu Horoz şapkalar, Obey şapkalar, Chicago Bulls veya Monster simgesi olan M şapkalar geliyor. Farklı renk seçenekleri ile elbiseniz ile kombin yapabilirsiniz. Genellikle spor tarzında giyim şeklini tercih edenlerin takmakta olduğu cap şapka modellerimiz kalite açısından üst seviyededir. En moda capler, şapkalar sitemizde yer almaktadır. Cap Şapkaların kalitesi önemlidir, Kafanıza takacağınız ve uzun süre kullanacağınız bu aksesuarı alırken, sadece fiyat olarak en uygunluk aranmamalıdır. Güvenilir bir siteden ve kalite konusunda iddialı sitelerden alışveriş yapabilirsiniz. Takı Dükkanı sitemizdeki cap şapka modellerimiz 1. sınıf kalitededir. Kalıbı güzel, ve tam kafanıza göredir.

Erkek Cap Modelleri

Cap şapka modelleri genellikle erkek ve kadınlar için uygun olsa da, yani unisex modeller olsa da, daha çok erkekler tercih etmektedirler. Bayanların saçları bozulma durumu olacağından, erkekler daha kolay bir şekilde takabilmektedir. Erkek cap modelleri genellikle hayvanlı capler, Ny capler, Obey caplerdir. Ny capler, NewYork un kısaltması olan caplerdir ve dünyada en sık kullanılan caplerdir. Horozlu ve diğer hayvanlı capler ise son yıllarda en moda caplerden olmuştur, Ünlüler de televizyonda, tv programlarında, magazinde bu şapkalar ile boy göstermektedirler.

Cap Nasıl Takılır

Cap şapkalar genel olarak düz bir şekilde siperi öne gelecek şekilde takılır, Asıl kullanım amacı güneşten yüzü ve gözleri korumak olduğu için bu şekilde kullanılır. Ancak tabiki tarz olması açısından siperi arkaya gelecek şekilde veya çapraz şekilde takılarak yeni bir tarz yaratılabilir. Takı Dükkanı'nda satılan cap şapka modelleri genellikle arkadan boyu ayarlanabilir şekilde olduğundan, her kafa tipine uygun ollmaktadır. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cap Şapka Fiyatları

Cap şapka fiyatları değişken olmakla birlikte, ortalama 40-50 TL bandındadır. Bu ücretlere paketleme ve kargolama ücreti hizmet bedeli de dahildir. Kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sitemizdeki cap şapkalar oldukça kaliteli şapkalardır. Güvenle alabilirsiniz.

Horoz, NY, Obey, Aslan, Kartal Cap Şapkalar

Son yıllarda hayvanlı şapkaların ünlüler tarafından da kullanılması ile bir moda akımın başladığını sizlerde takip ediyorsunuzdur. Özellikle Murat Bozun takmış olduğu horoz şapka en çok satılan şapka modelleri arasında yerini almıştır. Horoz şapkayı takip eden şapkalar, Aslan, Geyik, Fil, Cat, Kartal şapkaları ve renk seçenekleridir.

Sıralama seçin
Şapka kategorisinde 41 ürün bulundu.
Görünüm :

Şapka

Şapka yaz ve kış aylarının en çok tercih edilen Aksesuarlardan biridir. Kış aylarında yağmur,kar gibi kötü hava şartlarından korurken yaz aylarında da sizi güneşin yoğun etkilerinden korur. Şapka bir açıdanda kombininizin en vazgeçilmez parçalarından biridir. Tarz ve gotik şapkalar çok aransada en çok kullanılan klasik şapka türleridir. Hem sizi koruyan hemde şıklığınıza şıklıkkatan bu şapkalar her yaşa ve her ölçüye uygun olarak tasarlanır. Özel tasarım şapkalar yanı sıra yöresel şapka türleride şehir şehir rövanşta olabilir. Barındığınız yerin koşullarına göre sizi kaliteli şık gösterecek , yüzünüze en yakışan şapkayı takidukkani.com dan bulabilirsiniz. Şapka da özel tasarımlar seviyorsanız en iyi markaların şapkalarını kullanmanız gerekir. Şapka size uyumuyla göz kamaştıracak en kaliteli aksesuarlardan biridir.

Şapka Modelleri

Şapka Modelleri kadın ve erkek olarak tarzda değişiklik gösterir. Kışın kötü hava şartlarında erkeklerin en çok tercihi içi polarlı kulaklıklı erkek şapkasıdır. Bunun yanı sıra balıkçı bereside çokça kullanılan ürünler arasındadır. Eğer ben tarz seviyorum diyorsanız hiphop cap şapka, amerikan cap şapka,üzeri görselli cap şapkalar ve beyzboll cap şapkası size uyacak en gotik şapkalardan birkaçıdır. Bir bayan olarak kışın soğuk havaşartlarından korunmakiçin en ideal şapka örgülü elişi ponponlu şapkadır. Tarzbir bayansanız yassı ve görselli unisex şapkalar size çok yakışacaktır. Kadınların ençok tercih ettiği m cap kırmızı unisex şapkalardır. Şapkanın modeli kadar rengide önemlidir. Size uygun renk seçenekleri sayfamızda mevcuttur. Kaliteli bir görünüm istiyorsanız gümüş kaplama veya altın ,bronz kaplama cap yada taşlı şık şapkalar tercih edilebilir. Şapka sizi yansıtacağı için rahatlık bakımından ölçeği de önemlidir. File Şapka tarzını seviyorsanız eğer bakmanız gereken model caplerdir. Size en uygun marka şapkalar takidukkani.com 'da.

Şapka Fiyatları

Şapka Fiyatları markalarına göre değişiklik gösterir. Kumaşı iyi bir şapka saç diplerinizde yanma veya tahriş yapmaz. Bunun için markası ne kadar iyiyse sizin sağlığınız için eniyi şapka o dur. Şık ve özel tasarım şapkalarında fiyatları daha yüksek olabilir. Özel tasarım şapkalar sınırlı sayıda olduğundan yüksek bütçelilerdir. Kaliteli bir şapka her ortama uyum sağlar. Şapka zevkinize göre farklı markalardan fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz. İstediğiniz markanın sayfamızdaki indirim ve hediyeleri kışa özel kampanyalarını takip etmeyi unutmayın. Şapkanın markasından yanı sıra Şapka Modelleri ninde fiyatın değişmesinde katkısı vardır. Şapka modelleri el örgüsü veya cap, taşlı şapkalar ve ayrıcalıklı ayarlanabilir şapkalarda fiyat oldukça oynayabilir. Fiyatı düşük tutmak istiyorsanız klasik bir şapka tercihiniz olabilir. Klasik şapkalar oldukça tercih edilirken fiyat bakımından da çokça uygundur. Yanlız fiyat ne kadar düşerse kumaşın kaliteside okadar düşer buna dikkat edilmelidir. Şapka tercihiniz ne olursa olsun takidukkani.com da size özel en iyi markaların indirimli fiyatlarını bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.