Deri Bileklik, Kolye

Deri Erkek Bileklik ve kolye modellerimiz arasında en popüler olanları yer almaktadır. Takı Dükkanı'nda uygun fiyat avantajları, kapıda ödeme ve taksit seçeneği ile kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Deri bileklikler ve kolyeler daha otantik tarzda takılar sevenler için idealdir. Deri bileklik modelleri son yıllardaki tarihi dizilerde ve günümüz dizilerinde yer bulmaktadır. Bu yüzden ilgisi daha da artmaktadır. Örneğin çift tokalı kemer şeklindeki deri bileklik modelimiz en çok rağbet gören ve satışı olan bileklik modelimizdir. Son osmanlı yandım ali gibi dizilerde boy gösteren bu tarz bileklikler, deri bileklik modellerine ilgiyi arttırmıştır.

Deri Bileklik, Kolye Modelleri

Deri bileklik modelleri yukarıda da belirttiğimiz gibi tokalı kemer şeklinde olabilirken, ip bağcıklı veya çıtçıt ile bağlanabilen tarzlarda olabilmektedir. Deri bileklikler ve kolyeler gerçek derilerden imal edilmektedir. Ve alerjik bir rahatsızlık vermemektedir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Deri Bilekilk, Kolye Fiyatları

Sitemizde satışa sunulan deri bileklik ve kolye fiyatları oldukça uygundur. Kendizine veya sevdiğiniz birine hediye olarak deri bilekilk modellerini bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Tüm takı ürünlerinde olduğu gibi deri bilekliklerde de hediye paketi hizmetimiz ücretsiz olarak verilmektedir.

Sıralama seçin
Deri Bileklik, Kolye kategorisinde 10 ürün bulundu.
Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.