Gümüş Takı Seti

Gümüş takı setleri ve gümüş takım modelleri genellikle üçlü olarak kombinlenir. Bunlar gümüş kolye, küpe ve yüzükten oluşur. En popüler gümüş takı setlerini Takı Dükkanında bulabilirsiniz. İkili, üçlü ve bazen de dörtlü olarak gümüş takı setleri oluşturulabilmektedir. En genelde üçlü gümüş takım setleri görürsünüz. Gümüş takı setleri, birbiri ile uyumlu tasarımlardan oluşur. Kolyesinde de yüzüğünde de, küpesi ve bilekliğinde de aynı taş yapısı ve aynı motif taarımı kullanılmaktadır. Gümüş takı setleri, kombin şeklinde takıları sevenler için ideal bir gümüş takı seçeneğidir. 

Gümüş Set Modelleri ve Çeşitleri

Gümüş setler genellikle üçlü ve ikili olmaktadır. Üçlü setler gümüş kolye, gümüş yüzük ve gümüş küpe'den oluşmaktadır. İkili setler ise gümüş kolye, gümüş küpe, gümüş yüzük veya gümüş bileklik kombinasyonlarından oluşmaktadır. Gümüş setler genellikle taşlı olarak tercih edilmektedir. Erkekler genellikle set kullanmamaktadır, daha çok gümüş erkek yüzük modellerini tercih etmektedirler. Eğer erkek ve bayan çift olarak bir takı almak isterlerse bu durumda genellikle gümüş alyans seçeneğine yönelmektedirler.

Gümüş Set, Gümüş Takım nedir?

Gümüş kolye modeli, gümüş küpe modeli,  gümüş bileklik modeli ve gümüş yüzük modeli  ile her açıdan mükemmel bir uyum yaratmakta ve şık bir görünüm sunmaktadır. Gümüş setler genellikle üçlü setler halindedir, gümüş kolye, küpe ve yüzük kombinasyonundan oluşmaktadır. Gümüş setlerde seçenek çok olmasına karşın daha çok taşlı gümüş setler ve simgeli setler ilgi görmektedir. Gümüş set ve gümüş takım aynı anlamlarda kullanılmaktadır.

Gümüş Set Fiyatları

Gümüş takı setleri ortalama 100-150 TL bandından, 250-500 TL bandına kadar çıkabilmektedir. Sitemizde genel olarak gümüş set fiyatları 120 TL civarından başlayıp, 200-300 TL civarlarına kadar çıkmaktadır. Zevkinize ve kesenize uygun gümüş set modeline ücretsiz kargo, hediye paketi, hızlı kargo, kapıda ödeme ve 6 taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz. Eğer aradığınız ürün çift olarak bir set ise ve uygun fiyatlı bir set istiyorsanız, ucuz gümüş alyans modellerimiz ile ilgilenebilirsiniz.

Gümüş Yüzük Setleri

Gümüş yüzüklerde set oluşturmak isterseniz, gümüş beştaş ve tektaş kombini veya gümüş tamtur ve beştaş yüzük kombinleri oluşturabilirsiniz. Bu kombinlere gümüş bayan yüzük kategorimizden ulaşabilirsiniz. Hediye olarak gümüş takı seti almayı düşünüyorsanız yerinde bir karar vermişsiniz demektir. Çünkü takım halinde hediye edeceğiniz bir takı, çok daha büyük bir etki yaratacak ve mutluluk oluşturacaktır.
Sıralama seçin
Gümüş Takı Seti kategorisinde 27 ürün bulundu.
Görünüm :

Gümüş Seti

Gümüş Seti Kombinleri Genellikle 2'li, 3'lü ve 4'lü Setler Halindedir. Gümüş Seti kolye, yüzük, küpe gibi takı aksesuarlarından oluşmaktadır. en çok tercih edilen Üçlü Gümüş Seti'dir. Gümüş Setleri Birbirini Tamamlayan Tasarımlardan Oluşur, İşleme Yapısı, Taş Dizilimi Vs.. Gibi İncelikler Düşünülerek Modellenir.

Gümüş Takı Setleri

Gümüş Takı Setleri bayanlar için vazgeçilmez kolye, küpe, bileklik ve eşliğinde yüzük olarak birçok parçadan oluşur. Gümüş Takı Setleri ayrıca Çelik Takılar , Altın ve Bronz çeşitleriyle  herzaman en özel anlarınızda sizinle beraberdir. Gümüş Takı Setleri Bayan ve Gümüş Takı Setleri Erkek seçeneğiyle size en uygununu bulabilirsiniz.Gümüş Takı Setleri kaliteyi en şık haliyle temsil eder. Gümüş Takı Setleri hediyeleri ve kampanyalarıyla herzaman kapınızda...

Gümüş Set Modelleri

Gümüş Set Modelleri içinde birçok taş çeşiti bulundurur. Gümüş Set Modelleri  bunlardan en çok kullanılan Zirkon Taşlı Gümüş Set 'lerdir. Gümüş Set Modelleri Zirkon pembe ve çok sayıda çeşitiyle her rengini  takidullani.com  daki sayfamızda bulabilirsiniz. Gümüş Set Modelleri  papatya , yonca ve özel tasarımlarla kendinize bir parça parlıklık katabiilirsiniz. Gümüş Set Modelleri arasında en asili siyah renkle bulunduğunuz her ortama uyum sağlayın...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.