Bayan Gümüş Yüzük

Bayan Gümüş Yüzük Modelleri, bayanların vazgeçemediği ve en sıklıkla kullandıkları takılardandır. Gümüş yüzükler bayanların parmaklarını süslerken, özel anlamları da bulunmaktadır. Tektaş, Beştaş ve Tamtur gümüş yüzükler bunların başlıcalarındandır. Bayanlar taktıkları yüzüklere çok dikkat etmektedirler. Gösterişli olması, taşlı olması, parlak olması gibi detaylar dikkat ettikleri noktaların başlıcalarıdır. Genellikle bayan gümüş yüzük modelleri orijinal gümüş rengi olan beyaz renkte olmaktadır. Gümüş rengi bayanlar tarafından çok sevildiğinden pırlanta yüzüklerdeki altınların rengini bile beyaz renk olarak kaplatmaktadırlar ve bu şekilde kullanmaktadırlar. 

Bayan Gümüş Yüzük Modelleri

Bayan gümüş yüzük modelleri arasında ön plana çıkan modeller, tektaş yüzükler, beştaş yüzükler ve tamtur yüzüklerdir. Bunlar arasından tektaş yüzükler bilindiği üzere evlilik tekliflerinde kullanılmaktadır. Veya bayanlar kendi tektaş yüzüklerini kendileri almaktadırlar. Beştaş yüzükler ise, evlilik sonrasında bayanlara hediye alınan tektaş yüzüğün yanına takılabilecek yüzüklerdir. Satışlarımız arasından beştaş ve tektaş yüzüklerin kombin olarak sunulduğu ürünlerimiz mevcuttur. Ve bu ürünlerimiz piyasa ortalamalarının ortalama %50 altındaki fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Tamtur yüzük modelleri ise etrafı tamamen zirkon taşlarla süslü tamtur tasarımındaki yüzüklerdir.

Bayan Gümüş Yüzük Fiyatları

Bayan gümüş yüzükleri, tasarımına işçiliğine, modeline göre fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Tabi ağırlığı da fiyat konusunda etken olmaktadır. Bayan gümüş yüzük modelleri genellikle erkek yüzüklerine göre daha hafiftir. Bu yüzden erkek yüzüklerinden daha uygun fiyatlarla satılabilmektedir. Sitemizde genel prensibimiz kalite ödün vermeden fiyatlarımızı en uygun seviyelerde tutmaktır. Maliyet kalemlerimizi çeşitlendirmeden, en uygun fiyatlara çekerek, fiyatlarımızı da abartılı karlar koymadan siz müşterilerimize sunmaktayız. 

Hediye Yüzük Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediye yüzük alırken, kime, ne için almaya karar verdi iseniz, son olarak fiyatına ve modeline karar vermelisiniz. Modellerimiz arasında en popüler gümüş yüzükler yer almaktadır. Beştaşlar çok ilgi gören modellerdir, beştaş ve tektaşların kombin oluşturduğu gümüş yüzük modelleri ön plana çıkmaktadır. Ürünlerimiz arasına yeni giren gümüş baget yüzük modelleri de oldukça hızlı bir ilgi görmüştür. Baget taşlı yüzük modellerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Gümüş Bayan Yüzük Alırken Yüzük Ölçüsüne Dikkat!

Öncelike yüzüğü kendinize veya birine hediye alıyorsanız, yüzük ölçüsünü bilmeniz, bilmiyorsanız öğrenmeniz gerekir. Ortalama yüzük ölçüsü diye bir boy yoktur. Herkesin nasıl bir ayakkabı numarası varsa yüzük ölçüsü de herkesin farklıdır. Bunu bir kere net olarak öğrenmeniz gerekmektedir. Sonraki yüzük alışverişlerinizde bu durum size kolaylık sağlar ve vakit kazanmış olursunuz. Yüzük ölçüsünü öğrenmenin çeşitli yolları vardır tabiki ama en garanti ölçü öğrenme yolu bir kuyumcudan net ölçü öğrenmenizdir. Eğer ölçüyü kendi imkanlarınız ile öğrenmek istiyorsanız, "yüzük ölçüsü ve parmak ölçüsü nasıl alınır?" sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğer birine yüzük hediye almayı düşünüyorsanız ve yüzük ölçüsünü bilmiyorsanız, size vereceğimiz şu tavsiyeye uyabilirsiniz. Hediye almayı düşündüğünüz kişinin kendisine olan bir yüzüğünü habersiz bir şekilde alıp, ölçü yöntemlerinden biri ile ölçebilirsiniz. Eğer bunu siz yapamazsanız bir arkadaşından bunu isteyebilirsiniz. Bu şekilde hediyeyi verdiğinizde, verdiğiniz yüzüğün direk parmağına olması çok güzel bir duygu olacaktır. Aksini düşündüğünüzde bu durumun avantajını çok daha iyi kavrayabilirsiniz.

Sıralama seçin
GÜMÜŞ YÜZÜK BAYAN kategorisinde 71 ürün bulundu.
Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.