Ucuz Gümüş Alyans

Ucuz gümüş alyans modelleri tabiri sizi yanıltmasın, ürünlerimiz 925 ayar gümüşten üretilmektedir. Ve kalite açısından herhangi bir sıkıntısı yoktur. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere bakarak, müşteri memnuniyetimizin %100 e yakın olduğunu söyleyebiliriz. Piyasada fiyat olarak tasarım alyanslara nazaran zaten daha uygun olan, sade, düz alyans modellerini sitemizde çok daha uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. Örneğin piyasada 1 tanesi 60-70 TL'ye satılan klasik düz bombeli alyansın çiftini, üstelik tektak yüzük hediyeli ve ücretsiz kargo ile 90 TL civarında içine istediğiniz isim ve tarihi yazdırarak satın alabilirsiniz. 

Ucuz Gümüş Alyans Modelleri

Genellikle tasarım olarak düz, sade alyanslardır. Sade alyanslar, üzerinde motif bulunmayan tamtur parlak ya da mat alyanslardır. Tasarımlı ama taşsız makine işi alyanslar da vardır, bunlar da tamtur motifli ama yine tek renk beyaz olacak şekilde oluşturulmuş alyanslardır ve bu alyanslarımız da oldukça ilgi görmektedir. Düz bombeli alyanslar ise, en klasik modeldir. Dünya genelinde en çok tercih edilen alyans modelir. Genellikle altın veya beyaz renkte kullanılır. Eğer kafa karıştırmadan bir alyans almak istiyorum diyorsanız seçiminiz klasik düz bombeli alyanslardan yana olabilir. Klasik düz bombeli alyanslar 4mm'den başlar 6mm, 8mm, 10mm gibi seçenekleri vardır. En çok tercih edilen standart boyu 6mm olanıdır. Satışlarımız arasında hem sarısı hem beyazı bulunmaktadır. 

Söz Yüzüğü, Evlilik Yüzüğü Hangi Parmağa Takılır?

Söz ve Nişan bir arada yapılabileceği gibi ayrı ayrı da yapılabilmektedir. Alyans yüzük devresi söz ile başlamaktadır. Sözlenme durumunda alyanslar sağ ele takılmaktadır. Sonrasında nişan yapılacaksa dilenirse yeni alyanslar alınabilir veya söz yüzükleri takılmaya devam edilebilir. Evlilikte ise alyanslar sol ele geçer. Kadınlar evlendiklerinde tektaş yüzüklerini ve varsa beştaş yüzüklerini de alyans olarak kullanabilmektedirler.

Ucuz Gümüş Alyans Alırken Yüzük Ölçüsüne Dikkat!

Öncelike yüzüğü kendinize veya birine hediye alıyorsanız, yüzük ölçüsünü bilmeniz, bilmiyorsanız öğrenmeniz gerekir. Ortalama yüzük ölçüsü diye bir boy yoktur. Herkesin nasıl bir ayakkabı numarası varsa yüzük ölçüsü de herkesin farklıdır. Bunu bir kere net olarak öğrenmeniz gerekmektedir. Sonraki yüzük alışverişlerinizde bu durum size kolaylık sağlar ve vakit kazanmış olursunuz. Yüzük ölçüsünü öğrenmenin çeşitli yolları vardır tabiki ama en garanti ölçü öğrenme yolu bir kuyumcudan net ölçü öğrenmenizdir. Eğer ölçüyü kendi imkanlarınız ile öğrenmek istiyorsanız, "yüzük ölçüsü ve parmak ölçüsü nasıl alınır?" sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğer birine yüzük hediye almayı düşünüyorsanız ve yüzük ölçüsünü bilmiyorsanız, size vereceğimiz şu tavsiyeye uyabilirsiniz. Hediye almayı düşündüğünüz kişinin kendisine olan bir yüzüğünü habersiz bir şekilde alıp, ölçü yöntemlerinden biri ile ölçebilirsiniz. Eğer bunu siz yapamazsanız bir arkadaşından bunu isteyebilirsiniz. Bu şekilde hediyeyi verdiğinizde, verdiğiniz yüzüğün direk parmağına olması çok güzel bir duygu olacaktır. Aksini düşündüğünüzde bu durumun avantajını çok daha iyi kavrayabilirsiniz.

Sıralama seçin
UCUZ ALYANS kategorisinde 51 ürün bulundu.
Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.