Klipsli Güneş Gözlüğü

Klipsli güneş gözlükleri bir klips aracılığı ile numaralı gözlük çerçevelerine takılan ve numaralı gözlükleri güneş gözlüğüne çeviren mükemmel bir buluştur. Bu sayede numaralı gözlük kullananlar, ayrıca numaralı güneş gözlüğü almalarına gerek kalmadan bu klipsler vasıtası ile güneş gözlüğü ihtiyaçlarına kavuşmuş olurlar.  Genellikle klipsli güneş gözlüğü modellerinin hepsi polarize özelliği taşımaktadır. Çünkü en çok araç esnasında iken ihtiyaç duyulan bu klipsler yol yansımalarını en iyi şekilde kırmaktadırlar. 

Klipsli Güneş Gözlüğü Modelleri

Her numaralı gözlük çerçevesi aynı olmadığından, farklı tasarımlarda gözlük klipsi çeşitleri üretilmektdir. Bu klipsleri en genel olarak gözlük camınızın ölçülerine göre değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz. Klipsli güneş gözlüğü modellerinde en çok tercih edilen renk siyahtır. 

Klipsli Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneş gözlüğü fiyatları son gelen vergiler ve dolar kuruna bağlı olarak 2018 yılından bu yana ciddi derecede artmıştır. Bunu eğer gözlük fiyatlarını takip ediyorsanız siz de farketmişsinizdir, Bu fiyat artışlarının sebebi firmalarının kar marjlarını arttırmaları değil, malesef diğer dış etkenlerdendir.  

Sıralama seçin
Klipsli Güneş Gözlüğü kategorisinde 11 ürün bulundu.
Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.