İsimli Gümüş Kolye

Kişiye özel isim yazılı gümüş kolye modelleri farklı tasarımlarda olup bu tasarımların başında tam isim yazılı kolyeler veya bir gümüş kolye üzerine lazer kazıma yöntemi ile isimlerin ve tarihin yazıldığı kolyelerdir. En moda isim yazılı gümüş kolyeler Takı Dükkanı'nda bulabilirsiniz. Şuan popüler isimli kolyelerimiz arasında kanatlı kalp gümüş kolye modelimiz ön plandadır. Bir çok renk alternatifi olan bu kolyemize ilgi büyüktür. Siz dilerseniz isimli gümüş kanatlı kalp, aşkın kanatları kolyemizi inceleyebilir, istediğiniz isimleri ve tarihi yazdırarak siparişinizi verebilisiniz. Aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir. Sevgililer gününün, veya özel günlerin en popüler hediye kolyelerinden olan isimli gümüş kolye modelleri can kurtarıcı hediye seçeneklerindendir. 

Kişiye Özel İsimli Gümüş Kolye Modelleri

İsimli gümüş kolye modelleri, kişinin sevdiğinin veya kendi isminin boynunda taşıdığı kolye modelleridir. Burada tek isim yazabilirken, birden fazla isim veya tarih bilgisi de yer alabilmektedir. Örneğin iki isim ve yıl dönüm tarihi yazılmasını talep eden müşteri oranımız oldukça fazladır. Veya iki isim yazdırıp arasında kalp ve sonsuzluk simgesi ekletilmesini isteyen müşterilerimiz. Bunların haricinde özel tasarımlarda sonsuzluk üzerine el yazısı ile bir tarafına bir isim diğer tarafına bir isim yazılmasını isteyen müşterilierimiz de vardır. Kişiye özel isimli gümüş kolye modellerimiz arasında kendinize göre veya hediye almayı düşündüğünüz sevdiğiniz kişiye göre bir model mutlaka bulabilirsiniz. Eğer özel bir tasarım gördü iseniz ve bunu uygun fiyata yaptırmak istiyorsanız whatsapp hattımız üzerinden bize ulaşabilirseniz bu talebinizi değerlendirebiliriz. Gümüş isimli kolye modelleri diğer kolyeler ile fiyatları ortalama olarak yakındır ve aynı baremdedirler. Bu  yüzden eğer sevdiğiniz kişiye özel bir hediye sunmak istiyorsanız isimli gümüş kolye modellerinden yana tercihinizi yaparsanız bütçe olarak cebinizden daha fazla bir miktar çıkmayacaktır.

Kişiye Özel İsimli Kolye Hediye Seçenekleri

Hediye olarak kişiye özel bir hediye seçimi çok yerinde bir karardır. Vermeniz gereken çok basit bir kaç karar vardır. Bunlardan birincisi direk isim yazılı plaka bir gümüş kolye mi istersiniz, yoksa bir kolye üzerine lazer kazıma yöntemi ile isimlerin ve tarih yazıldığı bir kolye mi istersiniz. Bu sorunun cevabını verdikten sonra modele karar vermeniz gerekiyor. Bu da artık sınırlı sayıda ki seçenekler arasında beğendiğiniz modeli seçmenize kalıyor. Sonrasında üzerine istediğiniz isim ve tarihleri yazdırarak siparişinizi oluşturuyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken önemli husus, kişiye özel isimli gümüş kolye modellerinde iade ve değişim olmadığıdır. Ve eğer kişiye özel bir isimli kolye satın alacaksanız, bunu kredi kartı veya havale ile almalısınız, çünkü kapıda ödeme ile kişiye özel ürün gönderimi sitemizde yapılmamaktadır. Bunun en basit sebebi, kişiye özel bir ürün başka bir kişiye satılamayacağından teslim edilemeden geri gelmesi durumunda bizim zarar edecek olmamızdır. Siz her ne kadar ben teslim alacağım kesin, gönderin gelsin deseniz de siparişinizin onayı verilmeyecektir. Bu durmda kişiye özel olmayan ürünlere yönlendirilirsiniz, veya siparişinizi kredi kartı ile vermeniz tavsiye edilir.

Sıralama seçin
İSİMLİ KOLYE kategorisinde 13 ürün bulundu.
Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.