Gümüş Erkek Yüzük

Gümüş erkek yüzükleri 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş ve geniş çeşitleri bulunan yüzük takılarıdır. Erkekler genellikle giyim ve yaşam tarzlarına uygun taşlı veya taşsız yüzük modellerini seçerler. Erkek yüzükleri bayan yüzüklerine kıyasla biraz daha geniş ve büyük yüzüklerdir. Tasarımlarda taşsız olan orta boy yüzüklerde simge ve motifler ön plana çıkarken, büyük boy ve taşlı yüzüklerde simge motifler geri planda kalmaktadır. Bunun sebebi ve taşı ön plana çıkarmaktır. Gümüş madeni motif ve detayları ön plana çıkarmaya daha müsait bir madendir. Altında verilemeyen renk ve gölge detayları gümüş yüzüklerde verilebilmektedir. Ayrıca gümüş yüzüklerde taş seçenekleri daha geniştir ve taşlar kendini daha iyi gösterebilmektedir. Ülkemizde gümüş yüzükler, altın yüzüklere nazaran erkekler tarafından daha çok ilgi görmekte ve kullanılmaktadır.

Gümüş Erkek Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Gümüş erkek yüzüklerini ana başlıkta ayırmak gerekirse taşlı ve taşsız erkek yüzükleri olarak ayrılabilir. Taşsız yüzüklerde türk, osmanlı, selçuklu, kayı boyu motifleri kullanılmaktadır ve tasarımlar oluşturulmaktadır. Veya daha sade motifli yüzükler olabilmektedir. Sadeliği tercih eden erkekler, taşsız erkek yüzüklerinden yana tercihlerini kullanmaktadırlar. Taşsız erkek yüzükleri taşlı erkek yüzüklere nazaran daha hafif ve daha az işçilikte olduğundan fiyat açısından daha uygunlardır.  Taşlı erkek yüzükleri ise, doğal taşlar ile süslenmiş erkek yüzükleridir, bunların başında oniks, akik, sedef, mine ve kaplangözü taşları gelmektedir. Kendine uygun rengi seçip, giyim tarzına uygun modeli satın alan erkekler yüzüklerini gündelik hayatlarında da kullanabilmektedir. Gümüş erkek yüzük fiyatları Takı Dükkanı firmamızda oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Fiyat uygunluğumuzun sebebi, maliyet kalemlerimizin çok çeşitli olmamasıdır. En az ekip ile en iyi hizmeti sunmaya çalışan firmamızda, müşteri memnuniyetimiz %100'e yakındır. Tarafımıza ulaşan siparişleri aynı gün içinde kargolamamız, ücretsiz kargo hizmetimiz, ve uygun fiyatlarımız diğer gümüş yüzük satışı yapan firmalardan ayrılan pozitif özelliklerimizdendir. 

Gümüş Erkek Yüzükleri Hangi Ele, Hangi Parmağa Takılır?

Erkek yüzükleri, genellikle sağ eline takarlar. Sol el genellikle evlilik yüzüğü içindir. Parmak olarak ise genellikle yüzük parmağı tercih edilmektedir. Birden fazla yüzüğü olan, ve bu yüzükleri aynı anda takan erkekler hem yüzük parmaklarına hem de serçe parmaklarına takabilmektedirler. Gümüş erkek yüzükleri içinde gümüş alyanslar da bulunmaktadır. Gümüş alyans olarak erkek yüzüğü kullanan erkekler, söz ve nişanlılık dönemlerinde bu alyans yüzüklerini sağ ellerine takarlar. Evlilik olduktan sonra, bu alyans yüzükler ömür boyu takılacak sağ ellerine geçecektir. 

Gümüş Erkek Yüzük Alırken Yüzük Ölçüsüne Dikkat!

Öncelike yüzüğü kendinize veya birine hediye alıyorsanız, yüzük ölçüsünü bilmeniz, bilmiyorsanız öğrenmeniz gerekir. Ortalama yüzük ölçüsü diye bir boy yoktur. Herkesin nasıl bir ayakkabı numarası varsa yüzük ölçüsü de herkesin farklıdır. Bunu bir kere net olarak öğrenmeniz gerekmektedir. Sonraki yüzük alışverişlerinizde bu durum size kolaylık sağlar ve vakit kazanmış olursunuz. Yüzük ölçüsünü öğrenmenin çeşitli yolları vardır tabiki ama en garanti ölçü öğrenme yolu bir kuyumcudan net ölçü öğrenmenizdir. Eğer ölçüyü kendi imkanlarınız ile öğrenmek istiyorsanız, "yüzük ölçüsü ve parmak ölçüsü nasıl alınır?" sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğer birine yüzük hediye almayı düşünüyorsanız ve yüzük ölçüsünü bilmiyorsanız, size vereceğimiz şu tavsiyeye uyabilirsiniz. Hediye almayı düşündüğünüz kişinin kendisine olan bir yüzüğünü habersiz bir şekilde alıp, ölçü yöntemlerinden biri ile ölçebilirsiniz. Eğer bunu siz yapamazsanız bir arkadaşından bunu isteyebilirsiniz. Bu şekilde hediyeyi verdiğinizde, verdiğiniz yüzüğün direk parmağına olması çok güzel bir duygu olacaktır. Aksini düşündüğünüzde bu durumun avantajını çok daha iyi kavrayabilirsiniz.

Sıralama seçin
GÜMÜŞ YÜZÜK ERKEK kategorisinde 47 ürün bulundu.
Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.